Kaymakamımız Başkanlığında  ‘Halk Toplantısı’nın üçüncüsü İlçemiz Arakonak Beldesi Merkez Ulu Camii Taziye Evinde yapıldı.
 
Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak yapılan Arakonak Beldesi Merkez Ulu Camii Taziye Evindeki Halk Toplantısına, Kaymakamımız Fatih OKUMUŞ, İlçe Jandarma Jandarma Komutanı, Arakonak Belediye Başkanı, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Müftüsü, Mal Müdürü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü, SYDV Müdürü, Arakonak Beldesi Karşıyaka, Kültür ve Merkez Mahalle Muhtarları ile vatandaşlar katıldı.
 
Vatandaşlarla sohbet edip istek, sıkıntı ve taleplerini dinleyen Kaymakamımız Fatih OKUMUŞ; Vatandaşlarımızın ayağına giderek onlarla buluşmak bizler için gurur vericidir. Merkez-kırsal ayırt etmeden bu toplantılarımızı gerçekleştiriyor ve vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Bizlerden herhangi bir talebiniz, isteğiniz, sıkıntınız varsa onları dinlemeye ve sizlerle beraber, ortak akılla bu konulara çözüm bulmaya her zaman hazırız. Bizleri bir araya getiren bu tür buluşmalarımızı da kararlılıkla sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.
 
Taleplerini yüz yüze aktarma fırsatı bulmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlarımız, katılımcılara teşekkür ettiler. 
 
 
FOTOĞRAF GALERİSİ